BIKE VÍKEND MTB 2019

Přehled důležitých informací pro týmy

 

Parkování

V ročníku 2019 budou rozděleny a zpoplatněny parkovací a týmové zony. Plochu pro parkování na vyhrazených parkovištích je třeba si předem zarezervovat a uhradit poplatek za parkování.

Pokud tým nebo závodník nebude mít rezervován a zaplacen týmový prostor, tento mu bude přidělen při příjezdu na zbývajících parkovacích plochác. Týmové zázemí lze vybudovat jenom na místech k tomu určených (sektor A, B nebo C). Parkování mimo tyto vyhrazené plochy bude řešeno s místními orgány, městskou policií a policií jako přestupek s pokutou.

Rezervaci parkování v týmové zóně proveďte nejpozději do 2. 5. 2019 na email team@cyclingagency.cz a využijte k tomu níže přiložený rezervační formulář.

Upozornění pro karavany a obytné vozy - parkování těchto vozidel bude možné pouze v sektrou C (parkoviště Kaplička) a to za poplatek 500 Kč. I pro tato vozidla je třeba provést rezervaci parkovací plochy předem na níže uvedeném formuláři!

Informace o parkování a rezervační formulář .pdf

 


 

Kancelář závodu

Kancelář závodu bude umístěna v restauraci BULL BAR přímo u startu.

Časy prezentací a vyzvedávání čísel pro jednotlivé závody:

  pátek 17:00 - 19:00 hodin
  sobota 07:45 - 18:00 hodin
  neděle 08:00 - 13:30 hodin

 

Přihlášení na závod je možné jen přes on-line přihlášení na webových stránkách poháru ČP MTB. Platba startovného probíhá předem platební kartou při přihlášení. Registrace on-line je platná pouze při řádném uhrazení startovného předem. Registrace na místě je možná za příplatek 100% k výši startovného.

Prezence všech registrovaných závodníků je možná vždy nejpozději hodinu před startem kategorie.

 

Meeting

sobotní program sobota  09:00 hodin kancelář závodu (BULL BAR venkovní prostor)
nedělní program sobota 19:00 hodin kancelář závodu (BULL BAR)

 

Trénink

Závodní tratě budou pro trénink otevřeny od pátku 10. května 2019. Časy oficiálních tréninků naleznete v programu zde...

 

Feed zona a stanoviště zdravotníků

     

Mapy tratí dětský závodů zde...

 

Hlavní partneři

Mediální partneři

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2019 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace