Info PARKOVÁNÍ TÝMY

V závodech Strabag ČP MTB 2020 budou opět rozděleny a zpoplatněny parkovací a týmové zony. Plochu pro parkování na vyhrazených parkovištích je třeba si předem zarezervovat a uhradit poplatek za parkování.

Pokud tým nebo závodník nebude mít rezervován a zaplacen týmový prostor, tento mu bude přidělen při příjezdu na zbývajících parkovacích plochác. Týmové zázemí lze vybudovat jenom na místech k tomu určených (sektor A, B nebo C). Parkování mimo tyto vyhrazené plochy bude řešeno s místními orgány, městskou policií a policií jako přestupek s pokutou.

Rezervaci parkování v týmové zóně proveďte nejpozději do 30. 6. 2020 (resp. do 7. 7. 2020 za příplatek) na email team@cyclingagency.cz a využijte k tomu níže přiložený rezervační formulář.

Upozornění pro karavany a obytné vozy - parkování těchto vozidel bude možné pouze v sektrou C (parkoviště Kaplička) a to za poplatek 500 Kč. I pro tato vozidla je třeba provést rezervaci parkovací plochy předem na níže uvedeném formuláři!

Orientační plán umístění jednotlivých parkovacích ploch:

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2023 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace