Důležité předstartovní informace

27. 9. 2018 / Čtěte ty nejdůležitějsí organizační pokyny k závodu...

Důležité předzávodní informace:

Kancelář závodu - prezentace. Svůj startovní balíček si můžete vyzvednou v kanceláři závodu (budova MÚ Žacléř, Rýchorské nám.) v pátek 28. 9. od 18.00 do 19.00 hodin a v sobotu 29. 9. od 8.00 do 9.30.

Trať! Letos se, stejně jako minulý rok, pojede zaváděcí okruh směr Bobr, poté návrat do Žacléře a stoupání přímo k Rýchorskému kříži. První část je společná pro obě trasy. Jednotlivci a týmy na dlouhou budou pokračovat po druhém návratu do Žacléře další částí, která je zavede až k pevnosti Stachelberg. Týmy na krátkou odbočí přímo do cíle.

Značení a pořadatelé. Trať bude viditelně označena svislým i vodorovným značením. Na všech důležitých místech bude pořadatelská služba.

Ke startu se dostavte včas! Závodní čas týmů je dán startovním časem uvedeným ve startovní listině. Jednotlivci startují hromadně v 10:00 hodin.

Organizace startu - týmy. Týmy startují jednotlivě dle přidělených časů. Do startovního prostoru se dostavte nejpozději 5 minut před svým startem!

Organizace startu - jednotlivci. Start závodu proběhne hromadně v 10:00 hodin. Startovní prostor závodu jednotlivců bude, dle pokynu hlavního rozhodčího, rozdělen na dva kridory. První koridor bude určen závodníkům kategorie muži elite a ženy, druhý koridor pak bude připraven pro ostatní závodníky bez dalšího rozdělení.

Bufety. První občerstvovačka je pro Vás připravena na začátku stoupání na Cestník (cca 24 km), druhá pak u Staré celnice (cca 44 km) a poslední v prostoru startu a cíle (54 km - pro dlouhou trasu).

Měření a výsledky. Závod je měřen čipovou technologií. Na trati budou umístěny minimálně dvě kontroly. Čip bude umístěn na přední vidlici a v cíli Vám bude pořadateli odebrán. Pokud projedete cílem bez odebrání čipu, prosíme, vracejte čipy do krabice, která bude v prostoru cíle. Děkujeme!

Po závodě bude k očistě těla možno využít sprchy v areálu Technických služeb. Veškerý ostatní servis (občerstvení, mytí kol, doprovodný program, zdravotní služba atd.) bude umístěn v prostoru startu a cíle.

Parkování. Parkovací plochy jsou hned u příjedu do Žacléře - bude označeno.

 

 

Zpět

 

Bike víkend MTB 2016


 

 

Akce se koná pod záštitou starosty města Pec pod Sněžkou Alana Tomáška a hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, Ph.D.

Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje.

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2023 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace