Škarnitzl nejrychlejší do kopce

14.5.2017 / Pec pod Sněžkou poznala nové mistry republiky v závodu do vrchu...

Sjezdovka v Peci pod Sněžkou je někdy dost prudká i pro jízdu z kopce dolů, natož pak šlapat nahoru. Ale pak by to přeci nemohl být závod do vrchu že? A už vůbec ne Mistrovství České republiky. Na startu pod sjezdovkou se sešla špička České MTB scény jak v elitních kategoriích, tak i v dorosteneckých ročnících.

Nově se startovalo hromadně pouze s časovými rozestupy mezi jednotlivými kategoriemi. Ve volně přístupné kategorii Expert nedal nikomu šanci Jiří Fikejz, který si z endurových tratí odskočil na XCO pohár. V juniorkách nejlépe dojela Kamila Janů za Kh Tour-BH Bikes Team.

V juniorské kategorii si pro sebe závod ukradli domácí závodníci, když obsadili absolutně celé pódium. Nejrychlejším z Expres CZ Scott Teamu Kolín byl však mistr republiky v cyklokrosu Šimon Vaníček.

V kategorii Masters, to znamená muži nad 30 let věku se stal vítězem Lukáš Čáp z hradeckého HSK Cycling. A již tu máme elitní kategorie. Začněme ženami. V ženské kategorii naprosto suverénně zvítězila Jitka Škarnitzlová za Českou spořitelnou Accolade.

Její bratr Jan Škarnitzl si vzal nejspíše příklad ze své mladší sestry a po boji s domácím duem Jan Nesvadba a Tomáš Paprstka si dojel pro svůj titul mistra ČR v závodu do vrchu.

Kompletní výsledky nalzente ZDE

Zpět

 

Bike víkend MTB 2016


 

 

 

Hlavní partneři

Mediální partneři

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2018 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace