AKTUÁLNÍ INFORMACE

18. 5. 2020 / Aktuální informace k registraci do závodu...

Po pátečním oznámení o konání 7. ročníku Krakonošova cyklomaratonu 2020 v původním termínu 20. června došlo k téměř okamžitému "rozebrání" všech registrací, jejichž limit byl prozatím stanoven na 300 závodníků. Zde přinášíme informace o dalším postupu.

1. Ukončenou registrací se rozumí zaplacená registrace. Z tohoto důvodu je bezpodmínečně nutné již uskutečněné registrace uhradit obratem a to tak, aby startovné bylo připsáno na účet pořadatele nejpozději ve středu 20. května 2020. Registrace neuhrazené do tohoto termínu budou zrušeny!

2. Předpokládáme, že dojde k dalšímu uvolnění situace a bude možné registraci znovu otevřít a to tak, abychom naplnili limit 500 závodníků, který by měl být k termínu konání závodu povolen. O znovuotevření registrace Vás budeme informovat s předstihem zde na webu a na facebookovém profilu závodu.

3. Pokud svou registraci neuhradíte přímo platební kartou (což doporučujeme), bude nutné provést IHNED úhradu převodem. Registrace neuhrazené do dvou kalendářních dní od jejich založení budou zrušeny a nabídnuty dalším zájemcům.

4. Na nové registrace není veden pořadník. Prosíme, nežádejte pořadatele o přednostní provedení registrace. Děkujeme.

5. Registrace a platby na místě v kanceláři závodu NEBUDOU MOŽNÉ!

6. Dětské závody byly s konečnou platností ZRUŠENY!

Děkujeme předem za pochopení všech nutných opatření a věříme, že se v co nejhojnějším počtu sejdeme za měsíc na startu. Pro nové informace sledujte pravidelně webové stránky a facebookový profil závodu.

 

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace