Startujeme již tento pátek!

19. 7. 2018 / Mistrovství české republiky v horské cyklistice v Peci pod Sněžkou v rámci MTB BIKE VÍKENDU je za dveřmi...

MČR MTB Bike víkend 2018 v Peci pod Sněžkou se nezadržitelně blíží a přípravy běží plným proudem. Již 9. ročník této akce se uskuteční jako bikové mistrovství České republiky v kategorii XCO, závodu do vrchu a závodu štafet. Nenechte si ujít tuto skvělou událost a už tento víkend (20.7. - 22.7.2018) se vydejte do Pece pod Sněžkou, kde zažijete víkend plný té nejlepší horské cyklistiky!

Vrchol sezóny české horské cyklistiky je tu. Po zastávce v Bedřichově v Jizerských horách se na poslední kolo Strabag cupu přesuneme do samého srdce nejvyššího pohoří Česka, tedy do lyžařského střediska Pece pod Sněžkou.

Mistrovský závod začíná v pátek odpoledne v 17:00 hodin závodem týmových štafet, na sobotu je připraven jedinečný závod do vrchu neboli Up-Hill (převýšení 345 výškových metrů), kde své prvenství z loňského ročníku bude obhajovat Jan Škarnitzl. Závod do vrchu je vypsán taktéž pro kategorii OPEN - bez licence, poměřit síly se stoupáním může tedy opravdu každý. Po sobotním poledni se o mistrovské dresy poperou děti, od odrážedel až po žákovské kategorie. Vrcholem Bike víkendu bude nedělní program, který začíná v 9:00 startem kategorie Masters/expert. Těšit se můžeme na českou bikovou elitu v podání žen a mužů. Nebudou chybět jména jako Jaroslav Kulhavý, Jan Škarnitzl, Ondřej Cink, Jitka Škarnitzlová a další.

Výškový profil a technické pasáže trati slibují nevšední divácké zážitky. Trať nedělního závodu XCO oproti minulému ročníku doznala několika změn. Závodníky mimo jiné prověří i nová část trati, která je vedena přímo po sjezdovce Javor.

Krakonoš nám na víkend slibuje slunečné počasí, což bude po minulém bahnitém ročníku jistě příjemná změna. Zajištěno bude samozřejmě i občerstvení a k dispozici budou i stánky některých partnerů závodu.

Těšíme se na Vás!

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2019 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace