Důležité sdělení organizačního týmu

16. 6. 2020 / Čtěte důležité sdělení a zároveň prosbu pořadatele závodu...

Vážení závodníci,

připravujeme pro Vás již 7. ročník Krakonošova cyklomaratonu. Letošní závod má zvláštní příchuť, protože jsme ještě před měsícem nevěděli, jestli vzhledem k mimořádné situaci v souvislosti s koronavirem pojedeme v červnu, nebo až v září. Nakonec se situace vyvinula tak, že nám umožnila připravit start cyklomaratonu na tuto sobotu. Byť v omezeném počtu 500 závodníků.

Museli jsme však sáhnout k několika výrazným změnám, ale pevně věřím, že je pochopíte. Z trasy vymizela tradiční „polská“ vložka, která byla každoročně ze strany polských partnerů perfektně připravena. Také divácká podpora na polské straně stála za to! Tím pádem došlo ke zkrácení tras, ale na druhou stranu, aby Vám to nebylo líto, jsme do závodu zařadili atraktivní stoupání přes Albeřice na Pomezní boudy. Určitě si ho vychutnáte podobně jako stoupání na Pražskou boudu v Peci pod Sněžkou. Spolupráce s polskými spolupořadateli bude určitě pro příští ročníky obnovena, jsem o tom přesvědčený.

V rámci redukce programu jsme vypustili dětské závody, ale mladším příznivcům kol slibujeme, že v budoucnu se závody vrátí i pro ně. Dále jsme museli upravit nabízený sortiment na občerstvovacích stanicích i způsob předávání.

Za organizační tým Vás prosím o respektování všech mimořádných opatření před startem a v průběhu 7. ročníku Krakonošova cyklomaratonu týkajících se dodržování aktuálních vládních nařízení pro zmírnění epidemie koronaviru. Rouškami v prostoru prezentace chráníte především naše děvčata, která se o Vás každoročně starají před vypuknutím závodu! Rovněž na bufetech buďte opatrní, trpěliví a řiďte se pokyny našich pořadatelů. Moc Vám za to děkujeme!

Pojďme si závody společně užít, nepokažme si to a těším se na setkání v sobotu odpoledne v cíli.

Tomáš Hendrych, za pořadatelský Svazek obcí Východní Krkonoše

  

 

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace