AKTUÁLNÍ INFORMACE

12. 5. 2020 / Dnes proběhlo jednání o termínu Krakonošova cyklomaratonu 2020...

Dnes, v úterý 12. května, proběhlo jednání zástupců pořadatelů, SOVK a Policie ČR o termínu konání Krakonošova cyklomaratonu v letošním roce. Všichni zúčastnění se dohodli na tom, že prioritou je uspořádat závod v původním červnovém termínu, což se, vzhledem k postupnému rozvolňování opatření proti šíření epidemie koronaviru, jeví jako reálná varianta. Ke dnešnímu dni jsou však oficiálně povoleny akce pouze do 100 účastníků. Ve čtvrtek 14. 5. by Vláda ČR měla jednat o možnosti povolit akce až do 500 účastníků, což by byl počet, který by umožnil akci takového rozsahu jakou Krakonošův cyklomaraton je, uspořádat. Z tohoto důvodu byl termín konečného rozhodnutí o datumu konání letošního závodu posunut na pátek 15. května.

Prosíme Vás tedy ještě o trpělivost a společně si budeme přát, abychom se na startu Krakonošova cyklomaratonu mohli setkat co nejdříve. Zústaňte s námi! Díky.

 

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace