Doplnění propozic závodu

8. 2. 2021 / Doplnili jsme propozice závodu o storno podmínky v případně nekonání či posunutí termínu akce z důvodu COVID 19...

Vzhledem k současné a tedy stále nejsté situaci ohledně opatření proti šíření nemoci COVID 19, jsme doplnili propozice závodu o storno podmínky v případě nutnosti zrušení či přesunutí akce na jiný termín.

 

Výňatek z propozic:

Pokud se závod v roce 2021 z důvodu opatření ohledně šíření nemoci COVID 19 neuskuteční, bude všem závodníkům s již uhrazeným startovným toto vráceno na účet, ze kterého byla úhrada povedena (pokud nebude s oboustranným souhlasem dohodnuto jinak) a to nejpozději do 30 dní od oznámení o nekonání závodu.

Pokud bude závod pořádán v náhradním termínu v roce 2021, bude uhrazené startovné automaticky převedeno na tento termín. Pokud však o to závodník nejpozději do 14 dní od vyhlášení přeložení závodu požádá, bude mu startovné vráceno v plné výši.

Kompletní propozice zde...

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace