DŮLEŽITÉ PŘEDSTARTOVNÍ INFORMACE

17. 6. 2020 - aktualizováno / Přinášíme důležité předstartovní informace, které budeme v případě potřeby aktualizovat. Proto nás sledujte...

COVID-19

Věnujte pozornost mimořádným opatření před startem a v průběhu 7. ročníku Krakonošova cyklomaratonu týkajících se dodržování aktuálních vládních nařízení pro zmírnení epidemie koronaviru.

- při vstupu do vnitřních prostor (zázemí UFFO, prezentace) používejte ochanu dýchacích cest (roušku) a dodržujte zde 2m odstupy

- ve venkovních prostorách dodružujte rozestupy 1,5m případně používejte ochranu dýchacích cest (roušku)

- dodržujte zásady hygieny a používejte desinfekci (bude k dispozici u vstupů do startovních koridorů, u vstupů na prezentaci a na toaletách)

 

PŘÍJEZD a PARKOVÁNÍ

Start, cíl a zázemí závodu je stejně jako v předchozích ročnících u Společenského centra UFFO (Nám. Republiky 999, Trutnov).
Kancelář závodu se nachází v suterénu budovy UFFO.
Příjezd bude z hlavních příjezdových směrů značen informačními tabulemi.
Parkování je bezplatně zajištěno na parkovací ploše přímo před UFFEM (cca 200 vozidel) + v podzemních garážích UFFO (cca 60 vozidel). Při zajíždění do podzemních garáží pozor na kola na střeše ;-). Po naplnění této parkovací kapacity je možno k parkování využít přilehlých parkovacích ploch, ale zde je třeba již dbát pokynů ohledně zpoplatnění.

 

PREZENTACE

Prezentace k závodu v pátek 19. 6. od 19:00 do 20:00 hodin a v sobotu 20. 6. od 7:30 do 9:30 hodin v kanceláři závodu v suterénu budovy UFFO.
Prosíme Vás o včasnost při vyzvedávání čísel.
Nezaplacené registrace budo stornovány. REGISTRACE NA MÍSTĚ NEBUDE MOŽNÁ!!!

 

ÚSCHOVNA

Hlídaná úschovna bude fungovat v prostoru prezentace. Úschovna bude v provozu max. do 16:00 hodin, poté již pořadatel za uložené věci neručí.

 

STARTOVNÍ ČÍSLA a ČIPY

Závod bude měřen čipovou technologií. Čipy jsou umístěny v čísle na řidítka a na sedlovku. Oba naleznete ve své startovní obálce včetně návodu na správné uchycení. Startovní obálka zároveň obsahuje voucher na občerstvení v cíli závodu.
Kontrolní mezičasy: Pomezní Boudy, Pražská Bouda

 

START ZÁVODU

Slavnostní start závodu obou kategorií proběhne u Společenského centra UFFO. Dlouhá trať odstartuje v 10:00 a krátká + kategorie ELITE v 10:05 hodin. Startovní pole bude rozděleno do třech koridorů. První pro dlouhou trasu, druhý pro kategorii ELITE a třetí pro krátkou trasu. Před startem se zařaďte do svého koridoru dle trasy. Závodník, který odstartuje dříve než v čase určeném pro jeho trasu, bude potrestán diskvalifikací. Po slavnostním startu následují cca 2km neutrální jízdy za zaváděcím vozidlem a ostrý start proběhne za železničním přejezdem na Polské ulici. POZOR! Předjetí zaváděcího vozidla bude trestáno diskvalifikací!

 

TRASA ZÁVODU

- BUFETY
Vzhledem k mimořádným opatřením, bude vybyvení bufetů omezeno!!! Každý závodník obdrží při prezentaci k vlastní spotřebě balíček doplňkové stravy AMIX (gel, endrgetická tyčnka, iontový nápoj).

BUFETY BUDOU SAMOOBSLUŽNÉ. POŘADATELÉ JE BUDOU POUZE DLE POTŘEBY DOPLŇOVAT, ALE NEBUDOU OBČERSTVENÍ PODÁVAT!

1. bufet Pomezní Boudy - obě trasy (500 ks bidonů iontového nápoje, voda a iontový nápoj na doplnění, banány)
2. bufet Pražská Bouda - dlouhá trasa, bufet pití (iontový nápoj, voda)
3. bufet Strážné - dlouhá trasa (300 ks bidonů iontového nápoje, voda a iontový nápoj na doplnění, energetické tyčinky + gely do vydání zásob)

Bidony a obaly od doplňkové stravy odhazujte pouze v prostoru bufetů!!!

- DOPROVODNÁ VOZIDLA
Závod se jede za plného provozu, je tedy nutné dodržovat všechna pravidla silničního provozu jak závodníky, tak i doprovody.
Motorovým vozidlům je vjezd zakázán v úseku Albeřice - Horní Malá Úpa a parkoviště Pod Javorem v Pec pod Sněžkou - Dolní Dvora. Dodržování zákazu bude striktně hlídano Policí ČR a jeho porušní může mít za následek příslušný postih dle předpisů.

- LIMIT
Pro závod nejsou na trati určeny časové limity. Závod bude ukončen po vyhlášení výsledků, tj, v cca 17:00 hodin.

- SILNIČNÍ PROVOZ
Závod se jede za plného silničního provozu. Na všech nebezpečných místech a křižovatkách budou pořadatelé a na mimořádně exponovaných místech i příslušníci Police ČR. Řiďte se jejich pokyny a dodržujte dopravní předpisy. Nedodržení předpisů silničního provozu může být důvodem k diskvalifikaci. Na Vaši bezpečnost budou dohlížet profesionální motorizovaní pořadatelé, příslušníci Policie ČR, pořadatelé na křižovatkách, posádky sanitních vozů, sběrného vozu i zaváděcích vozidel.

 

DOPORUČENÍ
Zdravotní službu budou po celou trasu závodu zajišťovat dva sanitní vozy. Pořadatel doporučuje individuální úrazové pojištění.

 

CÍL, VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Občerstvení v ceně startovného - výběr ze dvou jídel + Birell
Sprchy - z důvodu hygienických opatření pořadatel sprchy nezajišťuje

16:00 - vyhlášení výsledků (tombola byla zrušena)

 

Zatím vše! Pokud máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás...

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace