Důležité informace!!!

19. 3. 2020 / Přinášíme informace o průběhu příprav letošního ročníku KCM v souvislosti s epidemií COVID-19

Zdravíme všechny sporovce, cyklisty a příznivce našeho závodu,

v současných dnech prožíváme všichni společne velmi těžké období. COVID-19 na několik týdnů, možná měsíců, dramaticky pozmění nejen svět cyklistiky, ale i běžný život v České republice a vlasně v celém světě. Nyní je na našem území vyhlášen nouzový stav, který bude trvat až do 11.4. do 14:00 a teprve potom uvidíme, co bude dál...

Rádi bychom Vás ujistili, že celý organizační tým Krakonošova cyklomaratonu stále intenzivně pracuje na přípravách sedmého ročníku závodu a i nadále počítáme s termínem 20. června 2020. To je nyní asi to nejdůležitější sdělení. Ve spolupráci se Svazkem obcí Východní Krkonoše jsme připravili novinku, kterou jsou balíčky startovné + výhodné ubytování v partnerských hotelech a penzionech a v nejbližších dnech představíme i design účastnických triček. Už v únoru jsme Vás seznámili s podobou letošních tratí a to včetně další novinky, kterou je rodinná jízda.

Vzhledem k tomu, že současná situace je stále velmi nejasná, existuje i varianta, že se závod v plánovaném termínu neuskuteční a budeme ho muset přesunout na pozdější dobu. Pokud by k tomuto došlo jsme připraveni najít takový termín a formu závodu, které budou vhodnou náhradou původní varianty. Samozřejmě musíme počítat i s tím, že aktuální vývoj situace nám nedovolí letošní ročník uspořádat vůbec, ale všichni věříme, že tato varianta nenastane a 7. ročník Krakonošova cyklomaratonu se v roce 2020 uskuteční!

I nadále necháváme otevřenou on-line registraci k závodu a oficiálně prohlašujeme, že pokud se závod v souvislosti s epidemií COVID-19 neuskuteční, zapacené startovné bude vráceno beze zbytku. Startovné budeme vracet i v případě změny termínu závodu, pokud tento nebude závodníkovi s uhrazeným startovným vyhovovat.

Na závěr si přejme, abychom společnými silami a zodpovědným chováním současnou situaci zvládli a ve zdraví se setkali v červnu na startu 7. ročníku Krakonošova cyklomaratonu.

Hodně štěsí a síly a především pevné zdraví Vám přeje celý oraganizační tým Krakonošova cyklomaratonu.

 

 

 

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace