Těšte se na bohatý program!

18.7. 2017 / K velkolepým závodům patří i bohatý doprovodný program. Na co se tdy můžete těšit?

Bohatá tombola:

Kromě věcných cen od ostatních partnerů  bude hlavní cenou v letošní tombole silniční kolo Scott Speedster. K zahození není ani skvělá tlaková myčka kol Kärcher.

 

Potkejte se se sportovní legendou:

Tváří letošního ročníku se stala lyžařka Šárka Strachová. Osobně přijde podpořit všechny aktivní sportovce a ty dětské především. Všichni účastníci dětských závodu se tak mohou těšit, že ceny převezmou právě z rukou této špičkové sportovkyně.

 

Soutěž s Pohlednicí online:

Služba České pošty známý jako Pohlednice online umožňuje Vámi vytvořenou fotografii zaslat skrze webovou aplikaci jako klasickou pohlednici přímo na vámi zvolenou adresu. Tento skvělý projekt můžete vyzkoušet i v rámci Krakonošova cyklomaratonu, v probíhající soutěži.

 

Dětské závody:

Dětští závodníci si přijdou na své díky nabitému programu závodů určených přímo pro ně. Bát se nemusí ani méně zkušení mladí bikeři, protože tratě jsou určeny pro širokou veřejnost.

 

Dětský program od skupiny Vosa:

O zábavu v průběhu dětských závodů se postará známá skupina Vosa. Pro děti si připravila bohatý doprovodný program, který formou zábavných her rozvíjí dětskou tvořivost.

 

Servis Zdravé láhve:

Společnost R&B Mědílek vyrábějící Zdravou láhev se stará o své zákazníky, kteří tento špičkový produkt zakoupili a na Krakonošův cyklomaraton přijedou i se svým servisním stánkem. Pokud vaše ratolest například ukousla uzavírací špunt, neváhejte, navštivte jejich stánek a špunt vám bude bezplatně opraven.

 

 

Zpět

 

   

 

Hlavní partneři

Pořadatelské obce

Mediální partneři

Závod je součástí:        

 

 

                     

Projekt je spolufinancován z prostředků ERDF prostřednictví Euroregionu Glacensis.

 

         

Projekt je spolufinancován z prostředků EFRR prostřednictví Euroregionu Glacencis.

 

 

Sport Cycling Agency s.r.o. © 2011 - 2021 +420 777 830 732 team@cyclingagency.cz

Humlnet Creative, s.r.o. - E-shopy, firemní prezentace, reklamní grafika

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace